Harmoniska virzība pretim tuvībai – efektīvas aplidošanas modelis III daļa

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Svarīgākais aplidošanas procesā ir pakāpeniski pieaudzēt tuvību. Ļoti efektīvi komfortu radīsi pieskaņojoties ķermeņa valodai. Tev meiteni ir jāizvada caur abpusējas savaldzināšanas procesam. Jāiešūpo un jārada inerce lēzenai virzībai uz priekšu. Jebkuri lēcieni palielina risku saņemt sarkano gaismu. Objektīvi jāizvērtē situācija. Nepiemērotos apstākļos labāk nodemonstrēt spēju sevi kontrolēt un apstāties, atstājot brīvu vietu meitenes vēlmēm.

Liekvārdībā neizplūdīšu. Efektīvas aplidošanas modelis ir iedarbīga sistēma, uz kuru balstīt savu uzvedību ar sievieti, kuras sirdi vai biksītes vēlies iekarot. Idejas par kontakta eskalāciju, pieskaņošanos un vadīšanu ir ļoti noderīgas arī pašas par sevi. Tomēr izlasot pirmo un otro daļas, iegūsi kopainu, kas dod par pakāpi augstāku rezultātu

2. posms “komforts”

Lai arī bez pārējiem neiztikt, tieši šis ir galvenais no trim posmiem savaldzināšanas fāzē. Ne velti angliski “Comfort Building” ar to apzīmē visus trīs. Uzsākot jaunu pazīšanos, meitene jau pirmajās sekundēs zina, vai viņai ar tevi kaut kas varētu būt. Pārējais laiks nepieciešams, lai pārliecinātos, ka tev nav kādi defekti un justos pietiekami komfortabli, lai tam ļautos.

Iepriekšējā fāzē esi panāci interesi no meitenes puses un pamatoji interesi no savējās. Tagad tavs mērķis ir tuvības sajūta, emocionālā saikne. Principā tas dabiski notiek starp cilvēkiem, kas ir viens otrā ieinteresēti. Meitenei tas ir pilnīgi nepieciešams, lai pamatotu seksu ar tevi.

Pastiprini fizisko kontaktu!

Pieskārieni un skūpsts

Tuvības sajūtu panāk pakāpeniski pastiprinot fizisko kontaktu. Savaldzināšanas sabiedrībā, to sauc par “kino” eskalāciju. Tas cēlies no angļu vārda “kinesthetic”. Šajā kontekstā, pirmais to sāka lietot mīlas mākslu vecmeistars Ross Džefrijs (Ross Jeffries). Viņš to patapināja no NLP1.

Fiziska kontakta pastiprināšanās vienlaicīgi ir arī kā lēns ievads tam, kas notiks tālāk. Pretstatā tam būt u lēciens no “nepieskaras vispār” uz “skūpstās” un tad uz “atdodas”. Mēģinot noskūpstīt meiteni, ja iepriekš viņai neesi pat pieskāries, rodas sajūta it kā lektu pār aizu. Tajā brīdī tavs iekšējais stāvoklis nesaskan ar rīcību un sievietes to uzreiz sajūt.

123Nākamā lapaspuse