7 ieradumi, kas uzlabos tavas attiecības ar sievietēm un citiem cilvēkiem III daļa
Runā, ka ieradumu var izveidot trijās nedēļās. Iedomājies, ja Tu varētu savā uzvedībā ieaudzināt ieradumus, kas automātiski novestu pie veiksmīgām attiecībām ar apkārtējiem. Jā, arī ar to simpātisko oficianti vai meitenei no nodarbībām. Padomā cik vienkāršāka kļūtu tava dzīve un nosprausto mērķu sasniegšana. Sievietes sevi vērtē pēc tā, kādas ir viņu attiecības ar apkārtējiem. Ja vēlies kļūt par to, ko patiesībā vēlas sievietes, tev jāspēj dot pozitīvu ieguldījumu viņas sociālajam stāvoklim.
Lai arī divdesmit vienas dienas ieradumu maiņa ir mīts, pārējais ir absolūta patiesība. Iesākumā būs jāpiedomā, lai ievērotu visus septiņus veiksmīgos ieradumus. Ar laiku, to atcerēties būs aizvien vieglāk. Tev izveidosies iekšējais modinātājs, kas ieslēgs šo programmu ik reizi, kad padomāsi par sarunas uzsākšanu, iepazīšanos ar smukulīti, kuru tikko ieraudzīji vai situācijā, kad kāds kritizē tavus centienus.
6. Pieņem kritiku ar entuziasmu
Lielākai daļai panākumu savā dzīvē man jāpateicas tieši kritikai, jeb pareizāk sakot, cilvēkiem, kas man to bez maksas dāvāja. Kāpēc uzsveru bez maksas? Dažādu jomu profesionāļiem ir zināms viens zelta likums – Slavē bez maksas, bet kritizē par naudu. Jā, uzslavas ir kā salds medus ausij. Tas ceļ pašapziņu un liek justies silti un pūkaini iekšpusē, it kā būtu norijis mazu jēriņu vai baltu trusīti. Ārpus tā, tas ir diezgan bezjēdzīgi. Tas nekādi nevirza tevi pretim mērķiem, tas nedod zināšanas izaugsmei vai jaunas atklāsmes, tas tikai apstiprina to, ko Tu jau tāpat zini.
Turpretim kritika ir degviela progresam. Jā, tā ir rūgta un kož. Tāpēc nedzer to – lej dzinējā! Tas tevi vilks uz priekšu pretim jauniem sasniegumiem. Saproti, ja kritika ir nepatiesa, tad tas īstenībā nemaz nav par tevi, tas neattiecas uz to, ko dari. Toties, ja kritika ir patiesa un izrādās pamatota, Tu esi ticis pie zelta gabaliņa. Cilvēks tev bez maksas ir devis informāciju, kura tev norādīs pareizo ceļu un potenciāli nesīs augļus, pie tam ne reizi vien.
Vienmēr pasaki cilvēkam paldies par to, ka viņš ir pievērsis tev uzmanību, iedziļinājies un veltījis laiku, lai tev to pateiktu. Uzslavē viņu par to. Pasaki, cik viņa viedoklis tev ir svarīgs. Un tā jau arī ir. Atceries par tiem labumiem, kurus tikko aprakstīju?