Seksa, sievietes un attiecību loma vīrieša sasniegumos

Publicējis Lieliskais, , X
attiecības

Sekss ir viena no cilvēka pamata nepieciešamībām. Maslova cilvēka vajadzību hierarhijas piramīdā1 intīmā tuvība un ģimene ir tikai nedaudz virs tādām vitālām nepieciešamībām kā pārtika, miegs un gaiss. Sekss ar tām ir vienā – pamata līmenī. Vīrieša nepieciešamība būt kopā ar sievieti ir viena no dabiskajām nepieciešamībām. Dzimumtieksme ir ļoti apjomīgs enerģijas avots. Vīrieša sasniegumi dzīvē lielā mērā ir atkarīgi no prasmes šo enerģiju pareizi izmantot.

Sieviete ir mūza – kā katalizators. Tā aizšķiļ liesmas lokomotīves krāsns oglēs, kas ar sparu dzen to uz priekšu. Tomēr, tāpat kā liesmām, arī šim dzinulim ir otra puse. Ja pazaudē kontroli pār savu dzimumtieksmi, tā noved pie iznīcības.

Panākumu noslēpums ir spēja novirzīt savas vēlmes radīto seksuālo enerģiju radošā gultnē – prom no banālas tieksmes pēc fizisko iegribu apmierināšanas. Nebaidies, no seksa jāatsakās nebūs. Vari turpināt draiskoties ar meičām pa palagiem. Svarīgi ir atcerēties, kāds ir tavs mērķis, to darot. Ja tas ir sniegt baudu un gūt baudu no tuvības ar otru, tad viss ir kārtībā. Bet, ja tavs mērķis ir paņemt priekšā kārtējo zaķi, ielikt ķeksīti pie kārtējā sasnieguma, tu esi nostājies uz slidena ceļa un ziemas gumija te nepalīdzēs.

Šim patīkamajam saviļņojumam un kūsājošajai sajūtai, kaut kur dziļi bikšu vidējā kabatā, ko izjūti pavadot laiku ar burvīgu meiteni, ir jāstimulē tevi augt kā personībai un radīt pozitīvas vērtības. Tai jādzen tevi sasniegt savus mērķus, gūt piepildījumu kā personībai. Tas ir iemesls kāpēc lielākā daļa vīriešu savu potenciālu pilnībā realizē tikai tuvojoties četrdesmit gadiem. Pie veselīga dzīvesveida, potence saglabājas, bet dzimumtieksme vairs nav tik nekontrolējami spēcīga. Un vīrietis to var iegrožot, lai radītu.

Kā likums, vīrieši, kuri gūst panākumus pie sievietēm, un es nerunāju par partneru skaitu, gūst panākumus arī citās dzīves jomās. Vēsturē tam ir neskaitāmi piemēri. Varētu pat teikt, ir tikai daži izņēmumi. Praktiski katra izcila vīrieša dzīvē ir bijusi liktenīgā sieviete. Ābrahamam Linkolnam (Abraham Lincoln) tā bijusi Anna Retlidža (Ann Rutledge), Šekspīram (William Shakespeare) – viņa „tumšā lēdija” un neizplūstot sarakstu noslēgšu ar Napoleonu Bonopartu (Napoléon Bonaparte), kura mūza un alku avots bija Žozefīne (Joséphine de Beauharnais). Pie tam, bieži vien šī sieviete nemaz nebija viņa dzīvesbiedre. Šķiet tieši intīmā tuvībā nerealizētā seksuālā enerģija, bija jānovirza citur. Tā atrada savu izpausmi citu, augstāku mērķu sasniegšanā.

Napoleonu un Žozefīni pieminēju pēdējos ne velti. Viņa jūtas un kaisle pret šo sievieti, apvienojumā ar karavadoņa talantu, aizveda viņu pretim fantastiskiem sasniegumiem un padarīja par imperatoru. Tur pretim, kad viņš pazaudēja kontroli pār tām, viss sāka brukt. Viņu attiecības izjuka un dzīve apgriezās kājām gaisā. Galu galā Napoleons nonāca izsūtījumā. Mēģinājums atgriezties lielu veiksmi nenesa, viņa kaisle bija zudusi, un viņš mira tā arī nesasniedzis bijušo mirdzumu.

Seksuālās enerģijas ietekme slēpjas tās spējā motivēt, apkopot domas un vērst uz vienu konkrētu mērķi. Ja šis mērķis ir ārpus elementāras dzimumtieksmes apmierināšanas, tad tas ir spēks, kurš spēj neatlaidīgi pārkāpt bailēm un vissmagākajām neveiksmēm. Kā straume, kas neatlaidīgi izgrauž gravas starp klintīm

1Cilvēka rīcību motivējošo faktoru hierarhiska sistēma, ko piedāvāja amerikāņu psihologs Ābrahams Maslovs (Abraham Harold Maslow)

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!