Lai saprastu sievieti, saproti, dēļ kā viņa vēlas būt mīlēta
Sapņot, protams, var par lielām lietām, taču realitātē iesākumā tās ir jāiemācās novērtēt. Tieši tāpat arī ar sievietēm. Pirms viņas sāks tevi ievērot, tev pašam ir jāiemācās novērtēt sieviete. Viņas ir tik dažādas un katra unikāla savā būtībā. Iemācies to mīlēt un viņas atbildēs ar to pašu.
Es runāju par gaumi. Saka jau, ka par gaumi nestrīdas, taču vienmēr gribas piebilst – “…jo sevišķi, ja tās nav”. Jo izsmalcinātāka sieviete, jo specifiskākai gaumei viņa atbildīs. Uz burgeriem uzēdies puskokalēcējs, nekad nespēs novērtēt labi izturēta sarkanvīna glāzi pie sulīga jaunlopa steika.
Jebkurai gaumei, tāpat kā kulinārijā, atbilst visparastākie ēdieni. Specifiskos izvēlēsies tikai tie, kuri tos spēs novērtēt. Pirms meties ar abām rokām bļodā, nogaršo! Iepazīsti un atklāj viņas patieso būtību – to, kas viņu padara par Sievieti. Tikai tad tu varēsi novērtēt šo brīnišķīgo būtni sieviete. Varbūt viņa nebūs priekš tevis. Vismaz tu ietaupīsi savu un viņas laiku. Toties tas, ko būsi ieguvis, viņu iepazīstot, būs neatņemams. Tavā dzīvē būs vēl viens cilvēks, ar kuru tev izveidojusies dziļāka emocionāla saikne par prastu “čau!” uz ietves.
Iedomājies tu aizej uz restorānu “Vincents” pie Mārtiņa Rītiņa, noliec simtnieku un saki es gribu trīs tavus labākos ēdienus. Viņš tev nosauc visus brīnumus, kas tur iet iekšā un “…tuč – tuč” kreses. Tu marinētas kreses neesi ēdis, taču izklausās šiki un tu piekrīti.
Virtuvē notiek rosība, no turienes nāk apburošākie aromāti, kas liek tavām garšas kārpiņām jukt prātā – “izsniedziet, lūdzu, spainīti, kur pasiekaloties”.
Paiet pusstunda rīvējot pirkstus un nepacietībā smērējot sviestu uz iepriekš atnestās maizītes. Beidzot atsprāgst virtuves divviru durvis un identiski apģērbtu viesmīļu rindiņa svinīgi nes tev tavu cienastu. Mārtiņš personīgi tev novēl labu apetīti un tu ķeries klāt. Tu paņem pirmo kumosu un saviebies – “Kas tā par sīvo draņķību tur iekšā”. Vienu pēc otra zaļos gabaliņus Tu ķeksē uz šķīvja malas. Satraukts viesmīlis to redzot pasauc pašu maestro. Uz jautājumu: “Kas ir TIE?” Viņš atbild: “Kā?! Tās ir kreses, kā vēlējāties.”
Ne Mārtiņš, ne kreses nav vainīgas, ka nav pa tavai gaumei. Pie tā vainīgs esi vien pats. Tāpat arī ar sievietēm. Viņa nav vainīga, ka nespēji ieskatīties dziļāk un tāpēc vēlāk vīlies. Ja iemīlējies čaulā, varbūt ir vērts padomāt, kā nomainīt seklos uzskatus. Meklē otrā dziļākas vērtības. Izproti viņas patieso būtību. Izjūti to, dēļ kā sieviete pati sevi mīl. Iemīli sievieti dēļ tā, dēļ kā viņa pati sevi mīl, un viņa iemīlēs tevi.
Paldies, ka lasīji!
Lieliskais
Iesaki arī draugiem!
Atslēgvārdi
attiecības, dažādība, harmonija, individualitāte, sieviete
No kurienes ir ņemta informācija? Izskatās, ka raksta autors bez zināšamām uz dullo drukā visu pēc kārtas.
Pieņemu, ka stāsta morāles nozīme, jeb precīzāk – kas ir metafora tev ir skaidrs. Galu galā mācīties no stāstiem bērni jau sāk bērnudārzā.
Teorētiskais pamatojums ir Zigmunda Freida koncepcija par projekcijām. Praktiskos piemēros par to runāts Deila Karnegi grāmatā “Kā iegūt draugus un ietekmēt cilvēkus”. Šo ideju piemin arī Braijens Tresijs un vēl virkne citu, kurus nosaukšu, kad tiksi galā ar šiem.
Paldies! Tieši kādu laiku atpakaļ sāku lasīt Deila Karnegi grāmatu, paskatīšos kas te sakrīt. Izlasīju necik sen par kritiku, tā man iesēdusies galvā, tāpēc vēlos dot padomu, ka atstāt atsauces, vai rakstot jau pateikt kur šī informācija ir ņemta.
Sakrīt ideja. Tiešas paralēles ar vienu konkrētu darbu vilkt nevar. Tas būtu tas pats, kas pateikt, ka telefons sastāv no smiltīm. Tāpēc vien, ka mikročipu pamata struktūru veido tieši no tām. Rakstos, kur lasītāji var iegūt vērtīgu papildus informāciju no kādiem avotiem, to norādām. Piemēram, rakstos par skūpsta tehnikām un svaigākajā rakstā par Aplidošanas modeli.